Τελευταία ενημέρωση 24/08:
Έξτρα Λίστα μεταδόσεων OTE Sport…
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "22 Αυγούστου - 05 Σεπτεμβρίου"...
Nicolas A.
...
OTE Sport Highlights "22 Αυγούστου - 10 Σεπτεμβρίου"…
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "22 Αυγούστου - 05 Σεπτεμβρίου"...
Nicolas A.
...
OTE Sport Highlights "22 Αυγούστου - 10 Σεπτεμβρίου"…
Πέμπτη 25.08.16
OTE sport1HD
18.00 Εκπομπή « UEFA Champions League Group Stage Pre Show» LIVE
19.00 Κλήρωση UEFA Champions League Group Stage LIVE
19.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Group Stage Post Show» LIVE
19.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Group Stage Post Show» LIVE
22.00 Αγώνας UEFA
Champions League, Πλέι οφ (Μ)
OTE sport2HD
19.00
Μίλαν-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00
Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Ρεάλ
Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
16.00
Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ανόβερο-Γκρόιτερ
Φιρτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας (Μ)
20.00 Αγώνας Copa
Sudamericana (M)
21.55 Αγώνας Copa do
Brasil (Μ)
OTE sport4HD
14.00
Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.00
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.30 Σειρά Ντοκιμαντέρ: 30 for 30, Winning Time: Reggie Miller vs The NY
Knicks (M)
22.30 Ρεάλ
Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTE sport5HD
18.30 WRC, Γερμανία,
Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Μ)
21.15 FORMULA 1 GROSSER
PREIS VON DEUTSCHLAND, Αγώνας (Μ)
OTE sport6HD
15.00 Κινεζική Ταϊπέι-Ελλάδα, FIVB World League Βόλεϊ (Μ)
18.15 Ιράν-Γαλλία, FIVB World League Βόλεϊ (Μ)
22.00 ATP 250 Ουίνστον Σάλεμ, Προημιτελικός LIVE
OTE sport7HD
01.30 Σάντος-Βάσκο ντα Γκάμα, Copa do Brasil, Φάση των 16, 1ος Αγώνας LIVE
OTE sport7HD
01.30 Σάντος-Βάσκο ντα Γκάμα, Copa do Brasil, Φάση των 16, 1ος Αγώνας LIVE
Παρασκευή 26.08.16
OTE sport1HD
13.00 Εκπομπή « UEFA Champions League Group Stage Pre Show»
14.00 Κλήρωση UEFA Champions League Group Stage
14.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Group Stage Post Show»
17.30 Στιγμιότυπα UEFA
Champions League, Play offs (Μ) 14.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Group Stage Post Show»
18.30
Λέστερ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Bundesliga Special, Season Preview (Μ)
21.30 Μπάγερν
Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport2HD
16.40
Αταλάντα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.40
Μπαρτσελόνα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45
Μπέτις-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45
Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
16.15 Bundesliga Special, Clubs 1 (M)
17.30 Bundesliga Special, Clubs 2 (M)
18.45 Bundesliga Special, Clubs 3 (M)
20.00 Αγώνας Copa do
Brasil (Μ)
22.00 Αγώνας Copa
Sudamericana (M)
OTE sport4HD
14.00
Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.00 Ρεάλ
Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.30 Σειρά Ντοκιμαντέρ: 30 for 30, Shag and Dale (M)
22.30 Ρεάλ
Μαδρίτης, Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTE sport5HD
10.50 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
19.55 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
21.45 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
OTE sport6HD
00.00 ATP 250 Ουίνστον Σάλεμ
Προημιτελικός LIVE
02.00 ATP 250 Σάλεμ, Προημιτελικά (Ζ)
02.00 ATP 250 Σάλεμ, Προημιτελικά (Ζ)
04.00 ATP
250 Σάλεμ, Προημιτελικά (Ζ)
15.00 Γερμανία-Σλοβενία, FIVB World League Βόλεϊ (Μ)
18.00 Σερβία-Βραζιλία, FIVB World League Βόλεϊ (Μ)
22.00 ATP 250 Ουίνστον Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός LIVE
OTE sport7HD
19.30 Μπόχουμ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας
(Ζ)
OTE sport8HD
23.00 Εσπανιόλ-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
Σάββατο 27.08.16
OTE sport1HD
14.30
Τότεναμ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00
Γουότφορντ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30
Χαλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45
Νάπολι-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport2HD
16.30
Ντόρτμουντ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00
Λάτσιο-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.15 Ρεάλ
Μαδρίτης-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.15
Λάτσιο-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport3HD
14.00
Καρλσρούη-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Άιντραχτ
Φρανκφούρτης-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30
Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30
Τσέλσι-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30
Λέστερ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTE sport4HD
16.30
Αμβούργο-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Ράιν Νέκαρ-Ανόβερο,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
21.45
Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTE sport5HD
11.50 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
20.50 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
22.10 FORMULA 1BELGIAN GRAND
PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Μ)
OTE sport6HD
02.00 ATP 250 Ουίνστον Σάλεμ, 2ος Ημιτελικός LIVE
16.45 ATP
250 Σάλεμ, Ημιτελικά (Μ)
21.00 ATP
250 Ουίνστον Σάλεμ, Τελικός (Ζ)
OTE sport7HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Έιμπαρ-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.15 Λεγκανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTE sport8HD
16.30 Κολονία-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
19.15 Οσασούνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.10 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, 1ος Ημιτελικός
Γυναικών (Ζ
Κυριακή04.09.16
OTEsport1HD
15.50
Ολλανδία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00
Σλοβακία-Αγγλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
21.45
Νορβηγία-Γερμανία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45 Εκπομπή «European Qualifiers» (Ζ)
OTEsport2HD
19.00
Δανία-Αρμενία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
21.45
Τσεχία-Βόρειος Ιρλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Σλοβακία-Αγγλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport3HD
19.00 Καζακστάν-Πολωνία,
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
21.45 Ρουμανία-Μαυροβούνιο,
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45 Δανία-Αρμενία,
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport4HD
19.00
Λιθουανία-Σλοβενία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
21.45
Μάλτα-Σκοτία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45 ΣειράΝτοκιμαντέρESPN, 30 for 30
of Miracles & Men (M)
OTEsport5HD
13.00 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Ζ)
14.45 FORMULA
1, GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, Αγώνας (Ζ)
18.00 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Μ)
19.45 FORMULA
1, GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, Αγώνας (Μ)
OTEsport6HD
19.10 ATP
250 Ατλάντα, Ίσνερ-Κύργιος, Τελικός (Μ)
21.15 ATP
250 Σάλεμ, Τελικός (Μ)
23.30 ATP
Masters 1000, Rogers Cup Toronto, Στιγμιότυπα (Μ)
OTEsport7HD
14.15 Moto3,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Ζ)
15.45 Moto2,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Ζ)
17.00 MotoGP,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας Ζ)
OTEsport8HD
15.00 FIAΠαγκόσμιο
Πρωτάθλημα Rallycross, Γαλλία,
Αγώνας (Ζ)
Δευτέρα05.09.16
OTEsport1HD
19.00
Σλοβακία-Αγγλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
21.45
Ισραήλ-Ιταλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45 Εκπομπή «European Qualifiers» (Ζ)
OTEsport2HD
19.00
Γεωργία-Αυστρία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
21.45
Κροατία-Τουρκία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Ισπανία-Λίχτενσταϊν Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport3HD
19.00
Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 CopaSudamericana, Στιγμιότυπα (Μ)
21.45
Ισπανία-Λίχτενσταϊν, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Φινλανδία-Κόσοβο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport4HD
01.00 Atlanta Dream-Seattle Storm, WNBA Regular Season (Z)
19.45 Ρέτζιο
Εμίλια-Αβελίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.45
Ουαλία-Μολδαβία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45Atlanta Dream-Seattle Storm, WNBA Regular Season (Μ)
OTEsport5HD
18.00 Moto3,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
19.25 Moto2,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
20.50 MotoGP,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
22.30FORMULA
1, GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, Αγώνας (Μ)
OTEsport6HD
16.45 ATP 250, Σάλεμ, Προημιτελικός (Μ)
19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «TOP SPIN» (Μ)
OTEsport7HD
21.45
Σερβία-Ιρλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
OTEsport8HD
21.45
Ουκρανία-Ισλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
Τρίτη06.09.16
OTEsport1HD
19.00
Ισραήλ-Ιταλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
21.00 Εκπομπή «EuropeanQualifiers»Pregame
Γιβραλτάρ-Ελλάδα (Ζ)
21.45 Γιβραλτάρ-Ελλάδα,
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45 Εκπομπή «European Qualifiers» (Ζ)
OTEsport2HD
17.00
Κάλιαρι-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00
Ίντερ-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45
Κύπρος-Βέλγιο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Γιβραλτάρ-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport3HD
19.30
Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Βοσνία
Ερζεγοβίνη-Εσθονία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Ελβετία-Πορτογαλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport4ΗD
19.10 Αρμάνι
Μιλάνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.45
Σουηδία-Ολλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
23.45
Φουενλαμπράδα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTEsport5HD
19.35 WRC, Φινλανδία,
Στιγμιότυπα (Μ)
20.35 FIAΠαγκόσμιο
Πρωτάθλημα Rallycross, Γαλλία,
Αγώνας (Μ)
22.40 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
22.40 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
OTEsport6HD
16.45ATP
250 Σάλεμ, Προημιτελικός (Μ)
19.45 Ράιν Νέκαρ-Μαγδεμβούργο, Supercup, Τελικός (Μ)
21.30 ATP
250, Βερντάσκο-Κύργιος, Προημιτελικός (Μ)
OTEsport7HD
21.45
Ελβετία-Πορτογαλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
OTEsport8HD
21.45
Λευκορωσία-Γαλλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Ζ)
Τετάρτη07.09.16
OTEsport1HD
16.00
Κύπρος-Βέλγιο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
18.00
Λευκορωσία-Γαλλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
20.00 Στιγμιότυπα
Προκριματικών Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
21.00
Ελβετία-Πορτογαλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
OTEsport2HD
17.00
Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ρεάλ
Μαδρίτης-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00
Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00
Νάπολι-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport3HD
16.00
Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00
Μπόχουμ-Αννόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ κατηγορίας (Μ)
20.00 Άιντραχτ
Φρανκφούρτης-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μπάγερν
Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport4HD
03.00 Atlanta Dream-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season (Z)
19.00 Αβελίνο-Ρέτζιο
Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.20 Atlanta Dream-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season (M)
23.50 Ρεάλ
Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTEsport5HD
12.50 FORMULA 1, GRAN PREMIO HEINEKEN D’
ITALIA, Αγώνας (Μ)
20.30 FIAΠαγκόσμιο
Πρωτάθλημα Rallycross,
Γαλλία, Στιγμιότυπα (Μ)
21.25 MotoGP,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Στιγμιότυπα (Μ)
22.30 Moto2,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνα (Μ)
OTEsport6HD
16.55 ATP
250 Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός (Μ)
19.45 ΡάινΝέκαρ-Μαγδεμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ
(Μ)
21.15 Κόμπουργκ-Ράιν Νέκαρ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ
(Ζ)
Πέμπτη08.09.16
OTEsport1HD
16.00
Γουότφορντ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00
Σουηδία-Ολλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
20.00
Χαλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00
Τότεναμ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport2HD
17.00
Ίντερ-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Κάλιαρι-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Κάλιαρι-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00
Λάτσιο-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00
Βιγιαρεάλ-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport3HD
16.00
Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ντιναμό
Δρέσδης-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ κατηγορίας (Μ)
20.00
Ντόρτμουντ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00
Γκλάνταμπαχ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport4HD
16.05 Atlanta Dream-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season (M)
18.05 ΣειράΝοκιμαντέρESPN 30 for 30 Shaq
and Dale (M)
19.30
Βενέτσια-Αρμάνι Μιλάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
23.00 Μπαρτσελόνα-Λαμποράλ
Κούτσα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTEsport5HD
16.10 FIAΠαγκόσμιο
Πρωτάθλημα Rallycross, Γαλλία,
Αγώνας (Μ)
18.15 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Μ)
20.00 FORMULA
1, GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, Αγώνας (Μ)
22.20 MotoGP,
Μεγάλη Βρετανία, Σιλβερστόουν, Αγώνας (Μ)
OTEsport6HD
16.00ATP
250 Σάλεμ, 2ος Ημιτελικός (Μ)
19.15 Κόμπουργκ-Ράιν Νέκαρ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ
(Μ)
22.20 ATP
250 Ατλάντα, Οπέλκα-Γιανγκ, Προημιτελικός (Μ)
Παρασκευή09.09.16
OTEsport1HD
16.00
Λέστερ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00
Γιβραλτάρ-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 (Μ)
21.30
Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 UEFA Champions League, Μαγκαζίνο (Μ)
OTEsport2HD
18.30
Λεγκανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Στιγμιότυπα
Ισπανικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ρεάλ
Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45
Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport3HD
16.30 Φλουμινένσε-Κορίνθιανς,
Copa do Brasil (Μ)
20.00 Φλαμένγκο-Φιγκουϊρένσε,
Copa Sudamericana (Μ)
22.00 Κορίτιμπα-Βιτόρια, Copa Sudamericana (Μ)
OTEsport4HD
18.25 ΣειράΝοκιμαντέρESPN 30 for 30 Of
Miracles & Men (M)
19.40 Αρμάνι
Μιλάνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
23.40 Ρεάλ
Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
OTEsport5HD
09.55 Moto3
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.05 Moto3
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
15.00 MotoGP
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
OTEsport6HD
16.10ATP
250 Σάλεμ, Τελικός (Μ)
18.40 WTA,
Φλοριανόπολις, Μπάμπος-Μπέγκου, Τελικός (Μ)
21.45 ATP
250 Ατλάντα, Νισιόκα-Κύργιος, 1ος Ημιτελικός (Μ)
OTEsport7HD
19.30 Στουτγκάρδη-Χάιντενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
Σάββατο 10.09.16
OTEsport1HD
14.30 Μάντσεστερ
Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00
Άρσεναλ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30
Λίβερπουλ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Αγώνας
Ιταλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTEsport2HD
14.00
Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Ρεάλ
Μαδρίτης-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Σεβίλη-Λας
Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30
Μπαρτσελόνα-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTEsport3HD
14.00 Ουνιόν
Βερολίνου-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ κατηγορίας (Ζ)
16.30
Λεβερκούζεν-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30
Λειψία-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30
Στόουκ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
OTEsport4HD
02.00Indiana Fever-Chicago Sky, WNBA Regular Season (Ζ)
16.30
Βόλφσμπουργκ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00
Αβελίνο-Ρέτσιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.20Indiana Fever-Chicago Sky, WNBA Regular Season (Μ)
OTEsport5HD
09.55 Moto3
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
13.30 Moto3
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
15.05 MotoGP
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
14.25 MotoGP
Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
OTEsport6HD
16.30 Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
(Ζ)
18.45 Κόμπουργκ-Ράιν Νέκαρ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ
(Μ)
21.20 Ίσνερ-Οπέλκα, ATP 250 Ατλάντα, 2ος Ημιτελικός (Μ)
OTEsport7HD
16.30 Ίνγκολσταντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Ζ)
OTEsport8HD
16.30
Ντάρμσταντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15
Μάλαγα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
)
Εξτρά Λίστα μεταδόσεων OTE Sport - Αυγούστου…
Αύγουστος
Κυριακή 28.08.16
01.15 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, 1ος
Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD
02.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, 2ος
Ημιτελικός Γυναικών LIVE OTE sport8HD
03.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, 2ος
Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD
11.30 Σαουθάμπτον-Σάντερλαντ,
Premier League, 3η
αγωνιστική REC OTE sport1HD (27.08
17:00)
13.00 Εκπομπή «GRAND PRIX» LIVE OTE
sport5HD
14.30 Ντιναμό Δρέσδης-Σαν Πάουλι,
Bundesliga 2, 3η αγωνιστική LIVE OTE
sport3HD
14.45 FORMULA 1 BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE OTE
sport5HD
15.30 Γουέστ Μπρομ-Μίντλεσμπρο, Premier League, 3η αγωνιστική LIVE OTE
sport1HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE OTE
sport3HD
18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γουέστ Χαμ, Premier
League, 3η αγωνιστική LIVE OTE
sport1HD
18.30 Χόφενχαϊμ-Λειψία, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE OTE
sport3HD
19.00 Ίντερ-Παλέρμο, Serie A TIM, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport2HD
19.15 Λας Πάλμας-Γρανάδα, LaLiga
Santander, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport5HD
19.15 Αλαβές-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga
Santander, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport7HD
20.05 FIVB Μπιτς
Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE OTE sport8HD
21.05 FIVB Μπιτς
Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, Τελικός 3ης
Θέσης Ανδρών LIVE OTE sport8HD
21.15
Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 2η
αγωνιστική LIVE OTE sport2HD
21.45 Κάλιαρι-Ρόμα, Serie A TIM, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport1HD
21.45 Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα, Serie A
TIM, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport3HD
21.45 Σαμπντόρια-Αταλάντα, Serie A TIM, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport4HD
21.45 Τορίνο-Μπολόνια, Serie A TIM, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport6HD
21.45 Ουντινέζε-Έμπολι, LaLiga Santander, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport7HD
23.15 Βιγιαρεάλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 2η αγωνιστική LIVE OTE
sport2HD
23.45 Σασουόλο-Πεσκάρα, Serie A TIM, 2η αγωνιστική REC OTE
sport1HD (28.08 21:45)
23.40 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, Τελικός Γυναικών LIVE OTE
sport8HD
23.45 Εκπομπή "Sportshow Highlights"
LIVE OTE
sport3HD
Δευτέρα 29.08.16
01.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, ΗΠΑ, Λονγκ Μπιτς, Τελικός Ανδρών LIVE OTE
sport8HD
02.00 Minnesota Lynx-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE OTE
sport4HD
14.00 Κρίσταλ Πάλας-Μπόρνμουθ, Premier
League, 3η αγωνιστική REC OTE
sport1HD (27.08 17:00)
17.00 Κροτόνε-Τζένοα, Serie A TIM, 2η αγωνιστική REC OTE
sport2HD (28.08 21:45)
20.00 Εκπομπή "Top Spin" OTE
sport6HD
21.15 Καϊζερσλάουτερν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 3η αγωνιστική LIVE OTE
sport7HD
22.30 Εκπομπή "Sportshow" LIVE OTE
sport3HD
Τρίτη 30.08.16
Κύπελλο Ελλάδας, 1η Φάση
Τετάρτη 31.08.16
21.15 Ράιν Νέκαρ-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ Supercup LIVE OTE
sport6HD
Κύπελλο Ελλάδας, 1η Φάση
Σεπτέμβριος
03.45 Φλουμινένσε-Κορίνθιανς, Copa do Brasil, Φάση των 16, 1ος Αγώνας LIVE OTE
sport3HD
21.00 Εκπομπή Pregame Ολλανδία-Ελλάδα LIVE OTE
sport1HD
21.45 Ολλανδία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας
Ποδοσφαίρου LIVE OTE sport1HD
23.45 Εκπομπή Postgame Ολλανδία-Ελλάδα LIVE OTE
sport1HD
Κύπελλο Ελλάδας, 1η Φάση
Παρασκευή 02.09.16
02.00 Μποταφόγκο-Κρουζέιρο, Copa do Brasil, Φάση των 16, 1ος Αγώνας LIVE OTE
sport3HD
02.00 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season LIVE OTE
sport4HD
10.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE
sprot5HD
10.55 Moto3 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
11.50 MotoGP Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
12.50 Moto2 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
14.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE
sprot5HD
15.05 Moto3 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
16.00 MotoGP Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
17.00 Moto2 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
Σάββατο 03.09.16
10.55 Moto3 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE
sprot5HD
11.50 MotoGP Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
12.50 Moto2 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
14.30 Moto3 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
14.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE
sprot5HD
15.25 MotoGP Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
16.00 Ράιν
Νέκαρ-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 1η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD
16.05 MotoGP Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD
17.00 Moto2 Μεγάλη
Βρετανία, Σίλβερστοουν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport7HD