Τετάρτη

COSMOTESPORT Highlights "16 - 29 Ιουλίου"…

Τελευταία ενημέρωση 12/07:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "16 - 29 Ιουλίου"...
Nicolas A.


...
Σάββατο 15.07.17

COSMOTEsport1HD
00.00 ΑΠΟΕΛ-Ολυμπιακός, UEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων (Μ)
18.00 Λίβερπουλ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Τότεναμ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TopGuns: Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Πεσκάρα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 23η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 23η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ρόμα-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 23η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.30 EuroBeachSoccerLeagueΠορτογαλίας, Τελικός 5ηςΘέσης Γυναικών (Μ)
18.00 Γιβραλτάρ-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 1η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Ελλάδα-Κύπρος, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 2η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Εσθονία-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.00 Indiana Fever-Washington Mystics, WNBA Regular Season (Ζ)
18.00 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 13η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Indiana Fever-Washington Mystics, WNBA Regular Season (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: European Basketball: Classic Derbies: ΡεάλΜαδρίτης-ΜπαρτσελόναΙσπανικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ, 24ηΑγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
20.00 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
21.20 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
15.45 FIVB Volleyball World League, Γκρουπ 1, 1οςΗμιτελικός (Μ)
18.30 FIVB Volleyball World League, Γκρουπ 1, 2οςΗμιτελικός (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP Masters 1000 Best of: ΝτελΠότρο-Τζόκοβιτς, Internazionali BNL D' Italia, Προημιτελικός (Μ)
23.00 FIVB Beach Volleyball World Tour, ΕλβετίαΠροημιτελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
22.30 Formula E Νέα Υόρκη, 1ος Αγώνας (Ζ)


Κυριακή16.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Παναθηναϊκός-Θέλτα, UEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων (Μ)
18.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η αγωνιστική (M)
20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ, UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TopGuns: Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Σίτι, UEFAChampionsLeague, ΦάσηΟμίλων (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Τορίνο-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπέτις-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Λάτσιο-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.30 Πολωνία-Ελλάδα, EuroBeachSoccerLeagueΠορτογαλίας (Μ)
18.00 Ελλάδα-Βοσνία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 4η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Βέλγιο-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 5η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Βοσνία-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
15.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 24η Αγωνιστική (Μ)
17.40 Indiana Fever-Washington Mystics, WNBA Regular Season (Μ)
19.40 Louisville-Florida State, NCAA (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: European Basketball: Classic Derbies: Ολυμπιακός-ΠαναθηναϊκόςSuperfoods, 5οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.25 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)
13.00 Εκπομπή «Grand Prix” (Ζ)
14.45 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
21.00 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.15 Σουγκίτα-Μαναρινό, ΑTP 250 AntalyaCup, Τελικός (Μ)
16.05 FIVBVolleyballWorldLeague, 1ο Γκρουπ, Τελικός 3ηςΘέσης (Μ)
18.30 FIVB Volleyball World League, 1οΓκρουπ, Τελικός (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP Masters 1000 Best of:Ζβέρεφ-Τζόκοβιτς,Internazionali BNL D' Italia, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
19.30 FormulaEΝέαΥόρκη, 2ος Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
22.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Αγώνας (Ζ)

Δευτέρα17.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Ίντερ-Σπάρτα Πράγας, UEFAEuropaLeague, Φάση Ομίλων (Μ)
18.00 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η αγωνιστική (M)
20.00 Μονακό-Μάντσεστερ Σίτι, UEFAChampionsLeague, Φάσητων 16 (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Φιορεντίνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Μίλαν-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Γιουβέντους-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 ΠΑΟΚ-ΞάνθηΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση (Μ)
19.00 Λεβερκούζεν-Μονακό, UEFAYouthLeague, Φάση Ομίλων (Μ)
21.00 Αφιερωματική εκπομπή: Ανασκόπηση PremierLeague (M)
21.55 Βοσνία-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
14.50 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.45 Μπεσίκτας, Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.15 Iowa State-Kansas, NCAA (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: Minnesota Timberwolves-Houston Rockets, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.45 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Αγώνας (Μ)
15.15 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
17.00 FORMULA 1ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
19.25 Formula E Νέα Υόρκη, 1ος Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
16.55 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Angry Sky (Μ)
18.20 EIO Grand Prix (Μ)
20.00 FIVB Beach Volleyball, Ελβετία, Στιγμιότυπα (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP STORIES: ATP 500 Finals: Τσονγκά-Γκοφάν, Ρότερνταμ, Τελικός (Μ)

Τρίτη18.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Ζενίτ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague, Φάσητων 32 (Μ)
18.00 Τότεναμ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Γιουβέντους-Πόρτο, UEFAChampionsLeague, Φάσητων 16 (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Έμπολι-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Θέλτα-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ρόμα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 25η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση (Μ)
19.00 Άγιαξ-Γιουβέντους, UEFA Youth League, Playoffs (Μ)
21.00 Ελβετία-Ελλάδα, EuroBeachSoccerLeagueΓυναικών (Μ)
22.30 Ελλάδα-Ουκρανία, Euro Beach Soccer League Ανδρών (Μ)

COSMOTEsport4HD
14.50 Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.35 Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.30Florida State-Duke, NCAA (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: Atlanta Hawks-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.40 Formula E ΝέαΥόρκη, 1οςΑγώνας (Μ)
13.35 Formula E Νέα Υόρκη, 2ος Αγώνας (Μ)
16.30 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Αγώνας (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.30 Γερμανία-Μεξικό, FIVB Volleyball World League (Μ)
15.00 ΜΕΤΚΑ Πρωτάθλημα Ιππικής Δεξιοτεχνίας(Μ)
17.30 Ντοκιμαντέρ: ESPNCharismatic (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATPSTORIES: ATP 500 Finals: Μπούστα-Τιέμ, Ρίο, Τελικός (Μ)

Τετάρτη19.07.17
COSMOTEsport1HD
13.00 Λέστερ-ΓουέστΜπρομ, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy (Ζ)
15.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy (Ζ)
20.00 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 14η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Τζένοα-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ίντερ-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση (Μ)
19.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, UEFAYouthLeague, Φάση των 16 (Μ)
21.00 Τσεχία-Ελλάδα, EuroBeachSoccerLeagueΓυναικών (Μ)
22.30 Ισπανία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League Ανδρών (Μ)

COSMOTEsport4HD
04.00 Seattle Storm-Chicago Sky, WNBA Regular Season (Ζ)
17.05 Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.30Seattle Storm-Chicago Sky, WNBA Regular Season (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: Golden State Warriors-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.20 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
13.05 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
17.05 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Αγώνας (Μ)
20.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.20 Ισπανία-Εσθονία, FIVB Volleyball World League (Μ)
14.05 Ραμανάθαν-Παγδατής, ΑTP 250 Antalya Cup (Μ)
17.00 Ντοκιμαντέρ: Nine for IX - Branded (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP STORIES: ATP 500 Finals: Μάρεϊ-Βερντάσκο, Ντουμπάι, Τελικός (Μ)


Πέμπτη20.07.17
COSMOTEsport1HD
14.30 Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 14η Αγωνιστική (Μ)
17.30 Στόουκ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
19.25 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFAChampionsLeague, Φάσητων 16 (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Σεβίλη-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Παλέρμο-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Λας Πάλμας-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 26η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση (Μ)
19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Άγιαξ, UEFAYouthLeague, Προημιτελική Φάση (Μ)
21.00 EuroBeachSoccerLeagueΤελικός 5ης Θέσης Γυναικών (Μ)
22.30 Πολωνία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League Ανδρών (Μ)

COSMOTEsport4HD
14.40 Τενερίφη-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.35Seattle Storm-Chicago Sky, WNBA Regular Season (Μ)
19.05 Kansas State-Wake Forest, NCAA (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: Chicago Bulls-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.50 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Αγώνας (Μ)
16.05 FormulaEΝέαΥόρκη, 1οςΑγώνας (Μ)
18.00 Formula E Νέα Υόρκη, 2ος Αγώνας (Μ)
20.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.10 FIVB Volleyball World League, 1οΓκρουπ, Τελικός 3ηςΘέσης (Μ)
16.10 Σουγκίτα-Αλτμάιερ, ΑTP 250 Antalya Cup (Μ)
17.30 Ντοκιμαντέρ: 30 for 30: June 17th 1994 (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP STORIES: ATP 500 Finals: Κουέρι-Ναδάλ, Ακαπούλκο, Τελικός (Μ)


Παρασκευή21.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague, Φάσητων 32 (Μ)
18.00 Λέστερ-ΓουέστΜπρομ, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy (Μ)
20.00 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Λάτσιο-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Μίλαν-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Εσπανιόλ-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ρόμα-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
18.05Αφιερωματική Εκπομπή “Ανασκόπηση Bundesliga” (Μ)
19.00 Μπαρτσελόνα-Σάλτσμπουργκ, UEFAYouthLeague, Ημιτελική Φάση (Μ)
21.00 Βραζιλία-Ρωσία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
22.30 Γαλλία-Πορτογαλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)

COSMOTEsport4HD
15.05Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.25 Τόφας-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.20 Iona-Oregon, NCAA (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Στιγμιότυπα (Μ)
13.45 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Αγώνας (Μ)
20.30 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
22.15 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.35 FIVBVolleyballWorldLeague, 1οΓκρουπ, Τελικός (Μ)
15.55 Παγδατής-Σουγκίτα, ΑTP 250 AntalyaCup (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATP STORIES: ATP 500 Finals: Ναδάλ-Τιέμ, Βαρκελώνη, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Βραζιλία-Ρωσία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)
18.00 Γαλλία-Πορτογαλία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)




Σάββατο22.07.17

COSMOTEsport1HD
13.00 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός 3ηςΘέσης (Ζ)
15.30 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός (Ζ)
20.00 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Έβερτον-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Κάλιαρι-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μάλαγα-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 27η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.30ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός (Μ)
19.15Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανφίκα, UEFAYouthLeague, Ημιτελική Φάση (Μ)
21.00 Βραζιλία-Γαλλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
22.35Πορτογαλία-Ρωσία, Mundialito Beach Soccer (Μ)

COSMOTEsport4HD
15.05Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.25 Γαλατάσαραϊ-Τόφας, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.20 Wisconsin-Villanova, NCAA (Μ)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.50 Formula E Νέα Υόρκη, 2ος Αγώνας (Μ)
13.45 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Αγώνας (Μ)
16.00 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
21.30 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.30 Ολλανδία-Αυστρία, FIVBVolleyballWorldLeague (Μ)
15.10 Μαναρινό-Σέπι, ΑTP 250 AntalyaCup (Μ)
17.30 Ντοκιμαντέρ: 30 for 30: Chasing Tyson (Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATPSTORIES: ATP 500 Finals: Φέντερερ-Ζβέρεφ, Gerry Weber Open, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Βραζιλία-Γαλλία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)
18.00 Πορτογαλία-Ρωσία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)

COSMOTEsport8HD
15.50 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, 1οςΗμιτελικόςΓυναικών (Ζ)
16.45 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, 2οςΗμιτελικόςΓυναικών (Ζ)
18.05 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, 1οςΗμιτελικόςΑνδρών (Ζ)
19.05 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, 2οςΗμιτελικόςΑνδρών (Ζ)


Κυριακή23.07.17
COSMOTEsport1HD
14.30 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός 3ηςΘέσης (Μ)
16.30 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός (Μ)
20.00 ΑτλέτικοΜαδρίτης-Λεβερκούζεν, UEFA Champions League, Φάσητων 16 (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: TotalFootball: Τσέλσι-Γουότφορντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 28η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Ίντερ-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 28η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 28η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Γιουβέντους-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 28η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 24η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
18.20 Μπενφίκα-Σάλτσμπουργκ, UEFAYouthLeague, ΗμιτελικήΦάση (Μ)
21.00 Ρωσία-Γαλλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
22.25Πορτογαλία-Βραζιλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
23.50 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, 6η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
13.30 AntetokounBrosEvent 2017, Θεσσαλονίκη (Μ)
16.15 AntetokounBrosEvent 2017, Αθήνα (Μ)
19.15 WNBA All Star Game (M)
21.30 Αφιέρωμα: Time for Overtime: San Antonio Spurs-Houston Rockets, NBA Playoffs (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.00 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Αγώνας (Ζ)
18.45 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Αγώνας (Μ)
22.00 NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
16.00 Σουγκίτα-Μαναρίνο, ΑTP 250 AntalyaCup, Τελικός (Μ)
18.35Ντοκιμαντέρ: 30 for 30: June 17th 1994(Μ)
19.35Ντοκιμαντέρ: 30 for 30: Angry Sky(Μ)
21.00 Αφιέρωμα: ATPSTORIES: ATP 500 Finals: Τσίλιτς-Λόπεθ, Aegon Championships, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Ρωσία-Γαλλία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)
18.00 Πορτογαλία-Βραζιλία, Mundialito Beach Soccer (Ζ)

COSMOTEsport8HD
13.35 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, Τελικός 3ηςΘέσηςΓυναικών (Ζ)
14.35 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, ΤελικόςΓυναικών (Ζ)
15.50 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, Τελικός 3ηςΘέσηςΑνδρών (Ζ)
17.05 FIVB Beach Volleyball World Tour Πολωνία, ΤελικόςΑνδρών (Ζ)

Δευτέρα24.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Ροστόφ, UEFAEuropaLeague, Φάσητων 16 (Μ)
18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η αγωνιστική (M)
20.00 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός 3ηςΘέσης (Μ)
22.00 ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρου, PremierLeagueAsiaTrophy, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Έμπολι-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Γρανάδα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Τορίνο-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Βιγιαρεάλ-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
18.00 Ρωσία-Γαλλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
19.30Πορτογαλία-Βραζιλία, Mundialito Beach Soccer (Μ)
21.00 Λειψία-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
15.55 WNBA, All Star Game (M)
18.05 Ουσάκ-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 19η Αγωνιστική (Μ)
20.05Michigan-Oregon, NCAA, Regional Semifinal (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: Lega Basket Serie A: The Finals, Βενέτσια-Τρέντο, 1ος Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.35 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Αγώνας (Μ)
17.55NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Αγώνας (Μ)
21.35 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.30 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

Τρίτη25.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Λυών-Μπεσίκτας, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση (Μ)
18.00 Στόουκ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα, UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση (Μ)
23.00 GoalsoftheSeason, ΣτιγμιότυπαΑγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Ρόμα-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Οσασούνα-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 29η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ίντερ-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Λεγκανές-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Σάλκε-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Καϊζερσλάουτερν-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 32η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Στουτγκάρδη-Άουε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 32η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Βραζιλία-Ρωσία, MundialitoBeachSoccer (Μ)

COSMOTEsport4HD
17.55 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 20η Αγωνιστική (Μ)
19.55UCLA-Kentucky, NCAA, Regional Semifinal (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: Lega Basket Serie A: The Finals, Βενέτσια-Τρέντο, 2ος Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
12.20 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
14.05 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
19.00 FormulaEΝέαΥόρκη, Στιγμιότυπα 1ου Αγώνα (Μ)
20.00Formula E Νέα Υόρκη, Στιγμιότυπα 2ου Αγώνα (Μ)
22.00NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.30 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

Τετάρτη26.07.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Άγιαξ-Σάλκε, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση (Μ)
18.00 Μπόρνμουθ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Ντόρτμουντ-Μονακό, UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση (Μ)
21.55 Ανασκόπηση, UEFA Europa League (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Τορίνο-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Βαλένθια-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Σασουόλο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 30η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Ανασκόπηση Γερμανικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ανόβερο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 33ηΑγωνιστική(Μ)
20.00 Στουτγκάρδη-Άουε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 34η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Βραζιλία-Γαλλία, MundialitoBeachSoccer (Μ)

COSMOTEsport4HD
03.00 Minnesota Lynx-New York Liberty, WNBA Regular Season (Ζ)
17.35 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 21η Αγωνιστική (Μ)
19.30Minnesota Lynx-New York Liberty, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Lega Basket Serie A: The Finals, Τρέντο-Βενέτσια, 3ος Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.35 FormulaEΝέαΥόρκη, 1οςΑγώνας (Μ)
15.35 Formula E Νέα Υόρκη, 2ος Αγώνας (Μ)
17.30 Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Αγώνας (Μ)
20.15NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.30 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)


Πέμπτη27.07.17
COSMOTEsport1HD
15.30 Μπεσίκτας-Λυών, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση (Μ)
19.50 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου, UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση (Μ)
22.55Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Κάλιαρι-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Σεβίλη-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Ανασκόπηση Κυπέλλου Ελλάδος (Μ)
18.00 Βόλφσμπουργκ-Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Αγώνας Κατάταξης(Μ)
20.00 Ρένγκενσμπουργκ-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., Αγώνας Κατάταξης (Μ)
23.00 Ρωσία-Γαλλία, MundialitoBeachSoccer (Μ)

COSMOTEsport4HD
17.15Minnesota Lynx-New York Liberty, WNBA Regular Season (Μ)
19.45 Kentucky-North Carolina, NCAA, Regional Final (M)
22.00 Αφιέρωμα: LegaBasketSerieA: TheFinals, Τρέντο-Βενέτσια, 4οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.45NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Αγώνας (Μ)
18.35NASCAR Cup Series, Indianapolis Brickyard 400, Στιγμιότυπα (Μ)
19.35Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
21.20 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.30 ATP 500, Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)


Παρασκευή28.07.17
COSMOTEsport1HD
15.30 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση (Μ)
18.35 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
20.35 Μπαρτσελόνα-Γιουβέντους, UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση (Μ)
21.55 GoaloftheSeason, Στιγμιότυπα Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Λάτσιο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ίντερ-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 31η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.30 Μπράουνσβαϊγκ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Αγώνας Κατάταξης(Μ)
19.20 Μόναχο 1860-Ρένγκενσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., Αγώνας Κατάταξης (Μ)
21.30 Αγώνας Γερμανικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.30 Ελλάδα-Ρωσία, Euro Beach Soccer League(Μ)

COSMOTEsport4HD
17.50Νταρουσάφακα-Ουσάκ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 23η Αγωνιστική (Μ)
19.20 South Carolina-Gonzaga, NCAA, Final 4, Semifinal 1 (Μ)
22.05Αφιέρωμα: LegaBasketSerieA: TheFinals, Βενέτσια-Τρέντο, 5οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.50 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
18.50 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
20.40 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, Προημιτελικός (Ζ)
14.00 ATP 500, Αμβούργο, Προημιτελικός (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Προημιτελικός (Ζ)
18.30 ATP 500, Αμβούργο, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.00 ATP 250, Ατλάντα, Προημιτελικός (Ζ)
21.00 ATP 250, Ατλάντα, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD
18.30Ελλάδα-Ρωσία, Euro Beach Soccer League (Ζ)
20.30 WRC, Rally Finland, SS13 Harju 2 (Ζ)


Σάββατο 29.07.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Λειψία-Σεβίλη, ΦιλικόΤουρνουάΠοδοσφαίρουEmiratesCup (Ζ)
18.20 Άρσεναλ-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου EmiratesCup (Ζ)
21.00 Λειψία-Σεβίλη, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου EmiratesCup (Ζ)
23.00 Άρσεναλ-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου EmiratesCup (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Φιορεντίνα-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπιλμπάο-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Τζένοα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Μπαρτσελόνα-Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 32η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Αγώνας Γερμανικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 1η Αγωνιστική (Ζ)
17.00 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Ελλάδα-Ρωσία, Euro Beach Soccer League(Μ)
20.30 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League(Μ)

COSMOTEsport4HD
02.00 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season (Z)
17.25Ουσάκ-Γαλατάσαραϊ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 24η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season (Μ)
22.00Αφιέρωμα: LegaBasketSerieA: TheFinals, Τρέντο-Βενέτσια, 6οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.50 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
19.05FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
20.25FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)
22.30 FormulaE, Μόντρεαλ, 1ος Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
13.00 ATP 500, Αμβούργο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
20.00 ATP 500, Αμβούργο, Ημιτελικοί (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.00 WRC, Rally Finland, SS19 Ouninpoha 2 (Z)
22.00 ATP 250, Ατλάντα, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD

17.15 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Ζ