Νέα Ενημέρωση 21/07:
Ο 1ος αγώνας της ΑΕΚ με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας στο UEFA Champions League αποκλειστικά στη Nova!
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "19 - 30 Ιουλίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
Ο 1ος αγώνας της ΑΕΚ με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας στο UEFA Champions League αποκλειστικά στη Nova!
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "19 - 30 Ιουλίου"...
...
Ο
1ος αγώνας της ΑΕΚ με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας στο UEFA Champions League αποκλειστικά στη
Nova!
Οι συνδρομητές των καναλιών Novasports θα έχουν τη δυνατότητα να
παρακολουθήσουν απευθείας και αποκλειστικά τον 1o αγώνα
της ομάδας της ΑΕΚ στο UEFA Champions League για τη σεζόν 2017/18 με στόχο την πρόκριση στα Play Offs της κορυφαίας διασυλλογικής
διοργάνωσης.
Οι «κιτρινόμαυροι» θα αναμετρηθούν με την ομάδα της ΤΣΣΚΑ Μόσχας την Τρίτη 25 Ιουλίου στις 20:30
στο ΟΑΚΑ και ο αγώνας θα πλαισιωθεί με Pre
& Post Game από τον Γρηγόρη
Παπαβασιλείου. Στην περιγραφή του αγώνα θα είναι ο Άγγελος Στυλιάδης και στο ρεπορτάζ οι Μανώλης Βογιατζάκης και Απόστολος
Λάμπος. Ο αγώνας θα μεταδοθεί από το Novasports2HD, την υπηρεσία Nova Go
καθώς και σε ηχητική μετάδοση από το WEB TV
του novasports.gr.
Συγκεκριμένα:
·
19:30 Pre Game Show διαθέσιμο στο Novasports2HD,
Facebook, YouTube, WEB TV
·
20:30 ΑΕΚ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Novasports2HD και ηχητικά
μέσω
WEB TV
·
22:20 Post Game Show Novasports2HD
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(19-30 ΙΟΥΛΙΟΥ)
19/07
02:00 MLB, Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
(FOX Sports HD)
11:00 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
13:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:20 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Mπάγερν – Αρσεναλ (Novasports1HD)
15:00 Toυρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία
(Novasports3HD)
16:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
18:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: Women's European Championship, Spain
– Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
20:00 MLB, Minnesota Twins - New York Yankees (FOX
Sports HD)
20:30 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου ΑΕΚ – Γάνδη (Novasports3HD)
21:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Ολυμπιακός –
Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
21:15 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Μπάσκετ Νέων «Φάση των 16» (Novasports2HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
England – Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________
20/07
03:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Ρόμα – Παρί ΣΖ (Novasports1HD)
11:00 CYCLING: La course by le Tour de France,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary
(Eurosport2)
12:00 Toυρνουά Τένις
ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία (Novasports3HD)
12:50 NRL, Bulldogs - Broncos (FOX Sports HD)
13:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων
Α’Προημιτελικός (Novasports2HD)
16:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
16:45 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων
Β’Προημιτελικός (Novasports2HD)
17:00 Toυρνουά Γκολφ The Open Championship 1η Μέρα
(Novasports1HD)
18:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: Women's European Championship, Norway
– Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων Γ’Προημιτελικός
(Novasports2HD)
19:30 MLB, Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks (FOX Sports HD)
19:30 MLB, Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks (FOX Sports HD)
19:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
21:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Παναθηναϊκός –
Αλκμάαρ (Novasports1HD)
21:15 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων
Δ’Προημιτελικός (Novasports2HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands – Denmark (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________
21/07
05:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Μάντσεστερ Γιουν. – Μάντσεστερ Σίτυ (Novasports1HD)
11:00 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
12:00 Toυρνουά Τένις
ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία Προημιτελικά (Novasports3HD)
12:50 NRL, Rabbitohs - Sharks (FOX Sports HD)
11:00 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
13:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
17:00 Toυρνουά Γκολφ The Open Championship 2η Μέρα
(Novasports1HD)
18:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 FOOTBALL: Women's European Championship,
Sweden – Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
21:00 MLB, Chicago Cubs - St. Louis Cardinals (FOX
Sports HD)
21:00 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Germany – Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
____________________________________________________________________________________________________
22/07
02:00 MLB, Tampa Bay Rays - Texas Rangers (FOX
Sports HD)
12:00 Toυρνουά Γκολφ The Open Championship 3η
Μέρα (Novasports2HD)
12:35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Μπάγερν - Μίλαν
(Novasports1HD)
14:00 Toυρνουά Τένις
ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία Ημιτελικά (Novasports3HD)
14:00 CYCLING: La course by le Tour de France,
France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Toυρνουά Γκολφ The Open Championship 3η Μέρα
(συνέχεια) (Novasports1HD)
14:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CYCLING: Tour de France
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
18:00 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
18:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 FOOTBALL: Women's European Championship, Iceland
– Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων Α’Ημιτελικός (Novasports2HD)
21:00 World Matchplay Darts, 1 (FOX Sports HD)
21:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City
FC - Chicago Fire (Eurosport2)
21:15 Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων
Β’Ημιτελικός (Novasports2HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
France – Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
23/07
01:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Γιουβέντους - Μπαρτσελόνα
(Novasports1HD)
03:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Παρί ΣΖ - Τότεναμ
(Novasports1HD)
09:00 NRL, Eels – Tigers (FOX Sports HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 Toυρνουά Γκολφ The Open Championship 4η
Μέρα (Novasports1HD)
15:00 Toυρνουά Τένις
ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία Τελικός (Novasports3HD)
15:00 World Matchplay Darts, 2 (FOX Sports HD)
15:15SUPERBIKE: British Championship in Brands
Hatch, United Kingdom (Eurosport2)
17:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 MOTOCROSS: World Championship in Loket, Czech
Republic (Eurosport2)
19:00
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων Μικρός Τελικός (Novasports2HD)
19:00 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport2)
20:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Matchplay Darts, 3 (FOX Sports HD)
21:00 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
21:15
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Νέων Τελικός (Novasports2HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
___________________________________________________________________________________________________
24/07
00:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου International
Champions Cup Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Γιουν.
(Novasports1HD)
01:15 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Iντερ – Λιόν (Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Wallonnie (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
18:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
21:00 World Matchplay Darts, 4 (FOX Sports HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
25/07
03:00 BIG3 Week 5 (FOX Sports HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Tσέλσι - Μπάγερν (Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Wallonnie (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
18:30 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
21:00World Matchplay Darts, 5 (FOX Sports HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
26/07
02:00 MLB, New York Yankees - Cincinnati Reds (FOX
Sports HD)
03:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Τότεναμ - Ρόμα (Novasports1HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Wallonnie (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 FENCING: World Championship in Leipzig, Germany (Eurosport2)
17:00 FENCING: World Championship in Leipzig, Germany (Eurosport2)
18:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 FENCING: World Championship in Leipzig,
Germany (Eurosport2)
21:00 World Matchplay Darts, 6 (FOX Sports HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
27/07
02:30 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Μπαρτσελόνα – Μάντσεστερ Γιουν. (Novasports1HD)
04:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Παρί ΣΖ - Γιουβέντους
(Novasports2HD)
06:35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Μάντσεστερ Σίτυ – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Bulldogs – Panthers (FOX Sports HD)
14:35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Μπάγερν – Ιντερ (Novasports1HD)
21:00 World Matchplay Darts, 7 (FOX Sports HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
28/07
02:00 MLB, New York Yankees - Tampa Bay Rays (FOX
Sports HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Broncos – Eels (FOX Sports HD)
18:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Matchplay Darts, 8 (FOX Sports HD)
21:15 SKI JUMPING: Summer Grand Prix in
Hinterzarten, Germany (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
29/07
02:00 MLB, Philadelphia Phillies - Atlanta Braves (FOX
Sports HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 DIVING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Τσέλσι - Ιντερ
(Novasports1HD)
16:30 CYCLING: Clasica San Sebastian, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in
Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport2)
18:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
21:00 World Matchplay Darts, 9 (FOX Sports HD)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship ,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 SKI JUMPING: Summer Grand Prix in
Hinterzarten, Germany (Eurosport2)
00:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________
30/07
01:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Μάντσεστερ Σίτυ - Τότεναμ
(Novasports1HD)
02:00 MLB, Chicago White Sox - Cleveland Indians (FOX
Sports HD)
03:05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Ιnternational
Champions Cup Ρεάλ Μαδρίτης –
Μπαρτσελόνα (Νovasports1HD)
05:15 Moto: FIM Endurance World Championship in
Suzuka, Japan (Eurosport2)
09:00 NRL, Tigers – Titans (FOX Sports HD)
09:30 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in
Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in
Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in
Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)
18:30 SWIMMING: World Championship in Budapest,
Hungary (Eurosport2)
18:45 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Matchplay Darts, 10 (FOX Sports HD)
21:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
21:30 FOOTBALL: Women's European Championship,
Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Oakland Athletics - Minnesota Twins (FOX
Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________